Loading...

معرفی نی نی پیج

بازدید: 28211


اینترنت به علت دسترسی آسان و سریع، به یک منبع فوری تامین اطلاعات تبدیل شده است. از دریافت اطلاعات مربوط به آب و هوا تا دانستنی های مربوط به میگرن.

اینترنت جایگاه خاص خود را در جهان پیدا کرده و پیر و جوان نیازهای اطلاعاتی و فعالیت های غیرحضوری خود را در آن انجام می دهند. ولی متاسفانه مطالب مفید برای کاربران ایرانی و به زبان فارسی خیلی کم و محدود است.

 

همچنین با کوچکتر شدن خانواده ها و رواج خانواده های سلولی، خانواده های جوان نیاز به اطلاعات و راهنمائی بیشتری برای اداره خانواده و مسائل پیش آمده خصوصا در مسائل مربوط به سلامت خود و فرزندانشان دارند. برای پاسخ گویی به این نیازها و نیز خدماتی که برای خانواده های جوان لازم است سایت نی نی پیج پا به عرصه رسانه های مجازی گذاشته است.

نی نی پیج قصد دارد با تکیه به نظرات کاربران، فعالیت خود را در جهت اطلاع رسانی به خانواده ها با اولویت فعالیت توسط کاربران، توسعه دهد.

لازم است ابتدا به زحمات و خدمات پیشروان این فعالیت، خصوصا موسسه پژوهشگران سلامت بنیانگذار "نی نی سایت" اشاره کرده و از آنان قدردانی نماییم. نی نی سایت در اطلاع رسانی و خدمات اینترنتی به خانواده ها، پیشرو بوده و امید است که هر روز از گذشته موفق تر باشد.

روش ما در نی نی پیج

روش کار ما در نی نی پیج به این صورت است که محور اصلی سایت کاربر است. لذا شما هم اگر مایل هستید در بحث ها شرکت کنید، محتوا تولید کنید، لینک بدهید، بفروشید، بخرید، اعلام نظر کنید و هر فعالیت آنلاین دیگر در سایت انجام دهید، ابتدا لازم است عضو شوید.

با یک بار عضویت در سایت می توانید از امکانات موجود و بخش هایی که متعاقبا به وب سایت اضافه می شوند، استفاده کنید.

فاز اول نی نی پیج، خدمات مبتنی بر بلاگ است. وبلاگ، فتوبلاگ و ویدئو بلاگ تحت عنوان سوپربلاگ در دسترس کاربران عزیز می باشد.

فرهنگ نام فارسی، قرار است تمامی نام های رایج، قدیمی و جدید را در برگیرد. اگر اسمی را در آن نمی یابید، می توانید اسم را به فرهنگ نام اضافه کنید.

رسانه خانواده،محل انتشار همه عکس ها و فیلم هایی است که در بلاگ ها منتشر می شوند (به شرط تائید صاحب عکس یا فیلم). همچنین گروه تحریریه نی نی پیج نیز عکس و فیلم های مناسب را برای استفاده کاربران در سایت قرار می دهند.

سه بخش مستقل هم برای رفع نیازهای کاربران در نظر گرفته ایم:

مرکز دانلود: نرم افزارهای موردنیاز کاربران برای دانلود در این بخش قرار دارد.

راهنمای سایت: نحوه کار در بخش های مختلف سایت به مرور در این بخش قرار خواهد گرفت.

بلاگ تیم مدیریت: در این بخش اخبار مربوط به سایت و نیز حرف های خودمانی تیم اجرایی نی نی پیج را خواهید خواند.

با آماده شدن بخش های دیگر وب سایت به مرور جهت استفاده کاربران محترم معرفی می گردد.

نظرات شما راهگشای فعالیت ماست.


نظرات

 ارسال نظر

نام
ایمیل ضروری
وب سایت / وبلاگ
پیغام ضروری
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
کد مقابل را وارد کنید ضروری
اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنید