Loading...

توافقنامه

 


توافقنامه نی نی پیج

در این توافقنامه، هر کجا از کلمات و عبارات "نی نی پیج"، "وب سایت" یا "این وب سایت" استفاده شده باشد، مگر در زمان هایی که به صورت خاص به یک بخش یا آدرس مشخص اشاره شده باشد، منظور از آن ها، "وب سایت اینترنتی نی نی پیج به آدرس http://ninipage.com و همه بخش ها، امکانات و زیردامنه های آن" می باشد.

 

شما فقط با خواندن متن این توافقنامه و موافقت با آن مجاز خواهید بود در "نی نی پیج" حساب کاربری ایجاد کرده و به عنوان "کاربر" از خدماتی که از طریق بخش های مختلف "وب سایت" در اختیار کاربران قرار داده می شود استفاده نمایید. در هر صورت، هرگونه استفاده شما از "نی نی پیج" به عنوان "کاربر" به معنای این است که شما پیش از شروع به استفاده، این موافقتنامه را خوانده اید و با آن موافق بوده اید.

 

موافقت کردن شما با این توافقنامه، به معنی این است که همه موارد ذکر شده در آن برای شما به طور کامل روشن بوده و آن ها را به طور کامل فهمیده اید. این موضوع باعث سلب حق اعتراض شما در آینده درباره این که یک یا تعدادی از موارد را اشتباه متوجه شده باشید خواهد شد. اگر فکر می کنید موردی برایتان گنگ و نامفهوم است و یا در مورد موضوعی نیاز به توضیحات بیشتر دارید با ما تماس بگیرید.

جهت تماس با ما، لطفا اینجا کلیک کنید.


در این توافقنامه، بیشتر به کلیات شرایط و قوانین مربوط به استفاده از "نی نی پیج" به عنوان "کاربر" اشاره شده است. توضیحات اختصاصی مربوط به هرکدام از امکانات و بخش های "وب سایت" در همان بخش ها و یا به صورت تفکیک شده از طریق به روز رسانی همین توافقنامه به اطلاعتان خواهد رسید. جهت اطلاع از قوانین کلی و جزئی استفاده از "نی نی پیج"، بهتر است هر از گاهی به آخرین ویرایش متن این توافقنامه مراجعه کرده و آن را بررسی و بازخوانی نمایید.

آخرین ویرایش متن این توافقنامه، همواره در آدرس http://ninipage.com/agreement قابل مشاهده و بازخوانی بوده و تاریخ آخرین به روزرسانی آن نیز مشخص خواهد بود.


ممکن است متن این توافقنامه در هر زمان و بدون فواصل زمانی مشخص و منظم و بدون اطلاع قبلی یا بعدی دچار تغییر و به روز رسانی شود و همواره آخرین ویرایش متن این توافقنامه مبنای تصمیمگیری خواهد بود. بر عهده شماست که با بررسی مداوم آن، همواره از جدیدترین ویرایش آن مطلع باشید.

آخرین ویرایش متن این توافقنامه، همواره در آدرس http://ninipage.com/agreement قابل مشاهده و بازخوانی بوده و تاریخ آخرین به روزرسانی آن نیز مشخص خواهد بود.


توضیح: در صورت اعمال تغییرات وسیع در متن این توافقنامه، در صورت صلاحدید و تشخیص "نی نی پیج"، این تغییرات از طریق "وبلاگ نی نی پیج" به آدرس http://blog.ninipage.com و یا از هر روش دیگری که برای "نی نی پیج" میسر باشد به اطلاع عموم خواهد رسید.

ادامه عضویت و استفاده شما از "نی نی پیج" به عنوان "کاربر" بعد از اعمال تغییرات احتمالی در محتوا و قوانین مندرج در این توافقنامه در آینده، اعم از این که آن تغییرات محدود یا وسیع باشند، به معنی این است که شما با موارد جدید نیز موافق هستید. در غیر این صورت می توانید بعد از اطلاع از تغییرات جدید، عضویت و استفاده اتان از "نی نی پیج" به عنوان "کاربر" را ادامه ندهید. در هر صورت، هر زمان نیاز به تصمیمگیری در مورد حساب کاربری شما و متعلقات آن باشد، همواره آخرین ویرایش متن این توافقنامه مبنای تصمیمگیری خواهد بود.


شما با تایید این توافقنامه به مدیران "نی نی پیج" اجازه نامحدود داده اید که هر زمان و به هر دلیلی نیاز به تصمیمگیری در مورد حساب کاربری شما و متعلقات آن مانند متون، تصاویر، ویدئوها، لینک ها، نظرات و ... باشد، بدون نیاز به اطلاع یا هماهنگی، بر اساس آخرین ویرایش متن این توافقنامه، نسبت به تصمیمگیری در مورد حساب کاربری شما و متعلقات آن اقدام نموده و تصمیم خود را اعمال نمایند.


اگر شما در هر کدام از بخش های وب سایت فعالیتی را انجام دهید که مغایر با قوانین و توافقات مندرج در این توافقنامه باشد ولی از سوی "نی نی پیج" اقدامی در آن باره صورت نگیرد، این موضوع به معنی این نخواهد بود که "نی نی پیج" از حق خود صرف نظر کرده است و در آینده نیز آن موضوع را پی گیری نخواهد کرد.


"نی نی پیج" مجاز خواهد بود بر اساس سیاست کاری خود و در هر زمان که صلاح بداند نسبت به ایجاد هرگونه تغییرات جزئی یا کلی در هر کدام از بخش ها و امکانات "وب سایت" اعم از این که امکانات آن بخش افزایش یا کاهش یابد، روش استفاده از آن تغییر کند و یا این که به صورت کلی ادامه خدمات دهی آن بخش یا امکان متوقف شود اقدام نماید.

بدیهی است در صورت تصمیم به توقف کامل فعالیت یک بخش به صورتی که محتوای موجود در آن بخش دیگر قابل مشاهده و دستیابی توسط کاربران و بازدیدکنندگان نباشد، این موضوع پیش از وقوع به اطلاعتان خواهد رسید که فرصت داشته باشید اطلاعاتتان را بردارید.


"نی نی پیج" درباره تمام محتوای "وب سایت" اعم از محتوایی که مدیران و کارکنان "وب سایت" ایجاد نمایند در همه زمان ها و محتوایی که کاربران "وب سایت" تولید نمایند شامل نام های کاربری، آدرس ها، متون، تصاویر، اصوات، ویدئوها و ... مادامی که در وب سایت قرار داشته باشند اختیار تصمیمگیری داشته و مجاز است در هر زمان و به هر دلیل، هر نوع تصمیمی که نیاز باشد و صلاح بداند (اعم از حفظ، انتشار، گسترش، اصلاح، غیر قابل نمایش نمودن و حذف) درباره آن ها اخذ نماید.


اگر تعریف شما از یک خدمت اینترنتی به گونه ای باشد که با خدمات در حال ارائه توسط "نی نی پیج" تفاوت داشته باشد و یا این که خدمات "نی نی پیج" با خدمات یک وب سایت دیگر که شما با آن آشنایی دارید تفاوت داشته باشد، اعم از این که آن وب سایت ایرانی یا غیر ایرانی، قوی تر یا ضعیف تر و یا با هر نوع تفاوت دیگری باشد، این موضوع برای شما انتظار و حقی ایجاد نمی کند. خدمات "نی نی پیج" به همین شکلی که هستند ارائه می شوند.


"نی نی پیج" مجاز خواهد بود در راستای تامین هزینه های حفظ و برپا نگاه داشتن "وب سایت" و پایداری خدمات دهی آن، در هر کدام از بخش های "وب سایت" که مناسب تشخیص دهد و به هر میزان که تقاضا وجود داشته باشد، انواع تبلیغات با محتوایی که مناسب تشخیص دهد نمایش دهد. شما با موافقت با این توافقنامه، این اجازه را به "نی نی پیج" داده اید و حق اعتراض در این باره را از خود سلب نموده اید.


شما مالک نام کاربری اتان در "نی نی پیج" و اسامی و آدرس هایی که برای وبلاگ های مرتبط با حساب کاربریتان انتخاب می کنید نیستید و اجازه ندارید آن ها را یا حقوق استفاده از آن ها را به صورت موقت یا دائم در ازای دریافت مبلغ، کالا یا خدمت متقابل به شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث واگذار نمایید.


وظیفه حفاظت از اطلاعات حساب کاربری شما بر عهده خودتان می باشد و "نی نی پیج" هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه تبعات ناشی از نداشتن اطلاعات فنی و تخصصی پیشگیرانه یا سهل انگاری شما در حفظ اطلاعات حساب کاربریتان برعهده نخواهد داشت.

مسئولیت تمام اطلاعات وارد شده به وب سایت از طریق شما از جمله تبعات قانونی آن ها یا سوء استفاده سایر کاربران و بازدیدکنندگان از اطلاعات درج شده یا اظهار شده توسط شما بر عهده خود شما است و "نی نی پیج" در این خصوص مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.


"نی نی پیج" در قبال هرگونه استفاده سایر کاربران از نام های کاربری و آدرس های وبلاگی که شما فکر می کنید باید توسط شما مورد استفاده قرار می گرفته و استفاده از آن ها حق شماست مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. اما در صورتی که با ارائه اسناد و مدارک این موضوع ثابت شود یا به هر صورت حقانیت شما مسجل گردد اقدام مقتضی توسط "نی نی پیج" صورت خواهد گرفت.


"نی نی پیج" در قبال مشکلاتی که برطرف نمودن آن ها از عهده اش خارج باشد از جمله بروز مشکلات زیر ساختی در اتصالات اینترنتی کشور و به تبع آن قطع کامل یا کند شدن سرعت اینترنت یا "وب سایت"، تبعات تحریم های بین المللی، تبعات بلایای طبیعی، تبعات قوانین و مقررات جدید و هر گونه مورد مشابه دیگر که نتیجه آن عدم موفقیت "نی نی پیج" به انجام تعهدات خود باشد مسئول نخواهد بود.


شما متعهد هستید که از امکانات "وب سایت" استفاده غیر متعارف و نامرتبط ننمایید و آنها را فقط جهت استفاده ای که برای آن به وجود آمده اند و فقط در راستای پیشبرد اهداف "وب سایت" و یا کمک به سایر بازدیدکنندگان به کار بگیرید.


در "نی نی پیج"، شما مجاز به استفاده به هر عنوان و انتشار هرگونه محتوای نوشتاری، تصویری و انواع دیگر محتوا که درباره یا حاوی موارد زیر باشند نیستید:


- توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، جنسیت ها، ادیان، آداب و رسوم، قومیت ها و هر نوع اهانت دیگر
- منعکس کننده خشونت و رفتار غیر انسانی
- مرتبط با هرزه نگاری و پورنوگرافی
- نرم افزارهای تحت کامپیوتر یا تحت وب عبور از فیلتر
- نصب آنتن ماهواره و موارد مرتبط با آن
- شبکه های هرمی و بازاریابی شبکه ای (Network Marketing)
- آگهی های مرتبط با گرین کارت (Green Card)


ضمن این که همواره امکان تغییر این لیست وجود دارد، ذکر نشدن صریح یک مورد خاص در این قسمت از توافقنامه نیز لزوما به معنی مجاز بودن آن نیست. اگر به مجاز بودن یا نبودن محتوایی که قصد تولید یا استفاده از آن را دارید مشکوک هستید، پیش از اقدام به استفاده از آن، با ما مطرحش کنید.


مدیریت "نی نی پیج" از داخل کشور ایران انجام می پذیرد. در نتیجه در تنظیم این توافقنامه علاوه بر در نظر گرفتن سهولت استفاده، احترام و امنیت سایر کاربران وب سایت اجبارا باید انطباق با قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران نیز در نظر گرفته شود تا "وب سایت" بتواند به حیات خود ادامه دهد. لذا هرگونه عملی که انجام آن در این توافقنامه پیش بینی نشده باشد ولی امکان انجام آن در "وب سایت" وجود داشته باشد، اگر طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران غیرمجاز شناخته شود انجام آن در "وب سایت" نیز غیر مجاز خواهد بود.


جهت پرهیز از مشکلات احتمالی که ممکن است به دلایل قانونی در پایداری سرویس و تداوم ارائه آن به وجود آمده و به تبع آن ها حقی از کاربران ضایع شود، تقریبا تمام محتوایی که توسط کاربران تولید یا در "وب سایت" قرار می گیرند توسط مدیران و کارکنان "وب سایت" کنترل می شوند و در صورت مغایرت با توافقنامه از ادامه انتشار آن ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.


شما مجازید در "نی نی پیج" فقط و فقط متون، تصاویر، ویدئوها و سایر انواع محتوا را که حقوق آن ها متعلق به شما است و یا در هر صورت حق استفاده از آن ها را دارید در "وب سایت" قرار دهید. در غیر این صورت، اگر شکایتی از سوی سایر کاربران و بازدیدکنندگان و یا سایر افراد حقیقی و حقوقی ثالث در این خصوص صورت گیرد، "نی نی پیج" مجاز خواهد بود تا در مورد آن بخش از محتوا، حساب کاربری شما و سایر متعلقات آن و حتی در مورد ادامه استفاده شما از "وب سایت" هر تصمیمی که لازم باشد یا صلاح بداند اخذ نماید.


"نی نی پیج" ممکن است از اطلاعات شخصی که از شما در "وب سایت" موجود می باشد، اطلاعاتی که در وب سایت وارد می کنید و اطلاعاتی که با استفاده از امکانات وب سایت ایجاد می کنید جهت مواردی همچون ارتباط با شما در مواقعی که لازم یا نیاز باشد، ارتباطات جمعی با بازدیدکنندگان وب سایت جهت اطلاع یک خبر، ویژگی جدید و ...، محاسبات آماری و همچنین جهت بهبود سرویس استفاده نماید.


اطلاعات شخصی شما هرگز و تحت هیچ شرایطی جهت استفاده تجاری و تبلیغاتی به صورت عمدی توسط "نی نی پیج" در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث قرار نخواهد گرفت.


در صورت روی دادن هر نوع اتفاقی در آینده که در این توافقنامه پیش بینی نشده باشد یا صریحا پیش بینی نشده باشد و نیاز به تصمیمگیری درباره آن باشد، یا اتفاقاتی که در این توافقنامه پیش بینی شده باشند اما تبعات صریحی درباره آن ها ذکر نشده باشد، صلاحیت تصمیمگیری در هر زمان همواره با "نی نی پیج" خواهد بود.

آخرین تاریخ به روز رسانی: 91/01/31